اخبار استان

قابل توجه نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی؛   طرح ساماندهی کارکنان دولت هفته آینده مصوب شود/ نمایندگانی که مخالفت کنند مخالف کارگرانند و از مردم نیستند!
کد خبر : 164
انتشار : 08 - بهمن - 1401

قابل توجه نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی؛ طرح ساماندهی کارکنان دولت هفته آینده مصوب شود/ نمایندگانی که مخالفت کنند مخالف کارگرانند و از مردم نیستند!

🔹به گزارش نگین جم؛ ماجرای تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت به ماجرایی کشدار بدل شده است؛ طی چند روز  گذشته (۵ بهمن) با ایراد دولت به اصطلاح "سایر عناوین" این طرح دوباره برای اصلاحات به کمیسیون اجتماعی برگشت.

 

🔹انتظار می رود نمایندگان متفق و متحد به طرح ساماندهی رای بدهند؛ اما متاسفانه نگین جم کسب اطلاع کرده است که برخی نمایندگان مجلس تحت تاثیر لابی های پیمانکاران با طرح ساماندهی مخالف هستند، در حالی که اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس قول داده اند در نشست روزهای آتی به سرعت اصلاحات را به عمل بیاورند و با دستور شخص رئیس مجلس طرح را به سرعت به صحن مجلس بیاورند. 

 

🔹به جرات می توان در مورد مخالفت رئیس سازمان امور استخدامی و برخی مدیران دولت و نیز آن تعداد نمایندگانی که به حذف دست های واسطه و قطع ید پیمانکاران مخالف است، لابد در سود های انبوه پیمانکاران و واسطه ها شریک هستند و بدانند که این مخالفت با کارگران است؛ این نمایندگان نباید توقع داشته باشند در انتخابات بعدی حمایت خانواده های کارگری در حوزه خود و کشور را داشته باشند.

 

🔹 همچنین تاکید می شود تمامی نمایندگان محترم استان بوشهر از جمله؛ عبدالکریم جمیری،  غلامحسین کرمی، ابراهیم رضایی و شیخ موسی احمدی بخاطر داشته باشند که هزاران خانواده کارگران شرکتی و قراردادی در این استان در انتظار تصویب طرح ساماندهی هستند و همانطور که رهبر انقلاب بارها تاکید کرده اند، به گونه ای رفتار نکنند که موجب ناامیدی مردم شوند. 

 

🔹طرح ساماندهی امروز یک مطالبه ملی است،امیدواریم کلیه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی محکم پای کار بایستند و طرح را به سرعت مصوب کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری نگین جم در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پاسخ به :