اخبار استان

مدیریت ضعیف اکثریت دستگاه های اجرایی مشهود است/ نارضایتی شهروندان از عملکرد نامطلوب برخی ادارات شهرستان
کد خبر : 183
انتشار : 09 - اسفند - 1401

مدیریت ضعیف اکثریت دستگاه های اجرایی مشهود است/ نارضایتی شهروندان از عملکرد نامطلوب برخی ادارات شهرستان


🔹جناب فرماندار، بدون تردید همه نشست هاي كاري و بازديدها و حمایت ها و تصمیمات بايد براي بهبود كيفيت و افزايش كميت خدمات‌رساني به مردم باشد و اگر نتوانيم رضايتمندي مردم را فراهم كنيم هيچ موفقيتي حاصل نشده است.

🔹به همین دلیل خروجي فعاليت همه مسئولان بايد بهبود وضعيت مردم در همه شاخص‌ها باشد و اين مهم مستلزم پوياتر شدن نظام اداري است که به یقین می توان گفت هر روز بدتر از دیروز می باشد چرا که ادارات در اجراي تكاليف قانوني مقاومت و کم کاری می كنند و بايد با دقت و حساسيت در انجام وظايف و نیز تکریم ارباب و رجوع اهتمام ورزند که متاسفانه روز به روز شاهد پس رفت و افت کیفیت خدمات در برخی ادارات دولتی شهرستان می باشیم که موجبات نارضایتی اکثریت شهروندان را فراهم نموده است.

🔹آنچه مسلم است می توان گفت مدیرانی که اکثر مواقع به هنگام تکریم ارباب و رجوع به اداره مربوطه وقت خود را در جلساتی دراز مدت و بی نتیجه گذرانده و یا غایب و در مرخصی اند و بدتر از آن  خود نیز بجای همراهی و همکاری با مردم، مانع تراشی و کم کاری می کنند که همواره زیر سوال رفته اند! چگونه می توان امید به فردایی بهتر در جهت بهبود و توسعه شهری داشت.

🔹آنچه به روشنی مشخص است این است که، نابرابری های اجتماعی، بداخلاقی های سیاسی و ضعف در ارائه خدمات دولتی و عمومی مطلوب، منجر به کاهش اعتماد به دولت خواهد شد و این شاخصه‌ها در جامعه شهرستانی ما نیازمند توجه دقیق تری از سوی نماینده عالی دولت در شهرستان می باشد.
✍️خبرنگار: علیرضا میرزاپور

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری نگین جم در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پاسخ به :