اخبار استان

دوره آموزش امداد جاده ای ویژه داوطلبین هلال احمر شهرستان جم برگزار شد
کد خبر : 191
انتشار : 15 - اسفند - 1401

دوره آموزش امداد جاده ای ویژه داوطلبین هلال احمر شهرستان جم برگزار شد

دوره آموزش امداد جاده ای ویژه داوطلبین هلال احمر شهرستان جم برگزار شد.
سید محمد احمدپور فرماندار جم در آیین افتتاحیه دوره آموزشی امداد جاده ای هلال احمر شهرستان جم گفت: هلال احمر یک نهاد کاملا مردمی است و داوطلبان آن کمترین خواسته شخصی از مجموعه ندارند.

احمدپور گفت: در هر کجای جامعه که دردی وجود داشته باشد هلال احمر رسیدگی به آن را مسئولیت خود می داند و قطعا برای تسکین آمال مردم ورود خواهد کرد.

فرماندار جم افزود: هلال احمر در جهان موفقترین نهاد در حذف تبعیض بوده است؛ برای هلال احمر فرقی ندارد که فرد و جامعه هدفش از چه قشری است، این مجموعه به معنای واقعی انسان دوستی عمل کرده است.

نماینده عالی دولت در جم با اشاره به زمین لرزه های اخیر گفت: در چند روز گذشته نقاط مختلف منطقه زمین لرزه های بروز پیدا کرد و سازمان های مردم نهاد و موسسه های خیریه زیادی از سراسر دنیا برای کمک رسانی فعال شدند؛ مقایسه نوع امداد رسانی هلال احمر ایران با کمک های که از کشور های اروپایی به کشوری مثل ترکیه رسید متوجه تفاوت کیفیت و اختلاف سطح هلال احمر ایران با سایر نهاد های بین المللی می شوید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم سید محمد احمد پور در پایان خاطر نشان کرد: در حالی که مجموعه هلال احمر شهرستان تا کنون بیش از توان خود فعالیت کرده و موفق بوده است اما همچنان با یک هلال احمر ایده عال فاصله زیادی داریم.

 

خبرنگار:زینب معین زاده

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری نگین جم در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پاسخ به :